IN CONCERT

Košice

Spoločenský pavilón

16.4.2023 o 18.00 hod.

Košický filharmonici, HAPPYBAND ORCHESTRA a ABBA SHOW sa  spoja  na koncerte v Košiciach. Všetky aranžmány sú tvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov, podčiarkujú výnimočnosť celého koncertu. 

Žilina

Dom odborov

28.4.2023  o 18.00 hod. 

HAPPYBAND ORCHESTRA, ABBA SHOW a Filharmonia Bohuslava Martinu Zlín sa  spoja  na koncerte v Dome Odborov v Žiline. Všetky aranžmány sú tvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov, podčiarkujú výnimočnosť celého koncertu. 

Pezinok Zámok Šimák

OPEN AIR

4.6.2023 o 20.00 hod.

Štátny komorný orchester Žilina , HAPPYBAND ORCHESTRA a ABBA SHOW sa  spoja  na historickom nádvorí zámku z 13.storočia v Pezinku v jeden neopakovateľný hudobný zážitok. Všetky aranžmány sú tvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov, podčiarkujú výnimočnosť celého OPEN AIR projektu. Naše zámocké brány na koncert sa otvárajú 18:30hod.

Trenčianske Teplice

AMFITEÁTER |OPEN AIR

17.6.2023  o 20.00 

 HAPPYBAND ORCHESTRA, ABBA SHOW a Filharmonia Bohuslava Martinu Zlín,sa  spoja  na OPEN AIR koncerte v amfiteátri v Trenčianskych Tepliciach. Všetky aranžmány sú tvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov, podčiarkujú výnimočnosť celého koncertu. 

Praha

Divadlo Hybernia

? 2023 

Filharmonici, HAPPYBAND ORCHESTRA a ABBA SHOW sa  spoja  na koncerte v Košiciach. Všetky aranžmány sú tvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov, podčiarkujú výnimočnosť celého koncertu. 

Zvolen

? 2023 

Fiharmonici spolu s HAPPYBAND ORCHESTRA a ABBA SHOW sa  spoja  na koncerte na Zvolenskom zámku. Všetky aranžmány sú tvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov, podčiarkujú výnimočnosť celého koncertu.