ABBA SYMPHONIC SHOW v Košiciach

16.4.2023 o 19.00 hod.

Košický filharmonici, HAPPYBAND ORCHESTRA a ABBA SHOW sa  spoja  na koncerte v Košiciach. Všetky aranžmány sú tvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov, podčiarkujú výnimočnosť celého koncertu. 

ABBA SYMPHONIC SHOW v Prahe

2023 

Filharmonici, HAPPYBAND ORCHESTRA a ABBA SHOW sa  spoja  na koncerte v Košiciach. Všetky aranžmány sú tvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov, podčiarkujú výnimočnosť celého koncertu. 

ABBA SYMPHONIC SHOW

na Zvolenskom zámku | OPEN AIR

? 2023 

Fiharmonici spolu s HAPPYBAND ORCHESTRA a ABBA SHOW sa  spoja  na koncerte na Zvolenskom zámku. Všetky aranžmány sú tvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov, podčiarkujú výnimočnosť celého koncertu. 

Zámok Šimak PEZINOK | OPEN AIR

4.6.2023 o 20.00 hod.

Štátny komorný orchester Žilina , HAPPYBAND ORCHESTRA a ABBA SHOW sa  spoja  na historickom nádvorí zámku z 13.storočia v Pezinku v jeden neopakovateľný hudobný zážitok. Všetky aranžmány sú tvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov, podčiarkujú výnimočnosť celého OPEN AIR projektu. Naše zámocké brány na koncert sa otvárajú 18:30hod.