Čo je ABBA SYMPHONIC SHOW.

ABBA patrí medzi najúspešnejšie hudobné skupiny sveta. Jej hity sú stále živé. ABBA SYMPHONIC SHOW je spojenie najväčších hitov skupiny  so symfonickým orchestrom v originálnom predvedení. Všetky aranžmány sú tvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov, podčiarkujú výnimočnosť celého projektu. Vyberte si jeden z našich termínov.

Kto bude účinkovať?

HAPPYBAND ORCHESTRA

HAPPYBAND ORCHESTRA – patrí medzi najúspešnejšie profesionálne eventové kapely. Vznikla v roku 2003 a účinkuje nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí a hudobne sprevádza popredných umelcov našej a zahraničnej scény. Precestovala všetky kontinenty a spolupracuje na rôznych projektoch.

ABBA

ABBA – nahradená štyrmi vynikajúcimi spevákmi, ktorí nekopírujú originál, ale dodávajú celému projektu šmrnc a náboj originality. Terezka Ďatelinková, Radka Križanová, Michal Čechovský a Tomáš Martinek.

JURAJ ČURNÝ

JURAJ ČURNÝ – hudobný expert a moderátor, ktorý vie pútavo rozprávať o veciach nie len zo zákulisia.

SYMFONICKÝ ORCHESTER

Pravidelným hosťom tejto show sú symfonické orchestre / filharmónie, ale aj komorné filharmónie, prípadne komorné orchestre doplnené o potrebné nástroje.

ARANŽMÁNY

Všetky aranžmány k pesničkam napísal Michal Jániš (ČR), klavirista HAPPYBAND ORCHESTRA. V skladbách sa spája hudba starých majstrov a známe popové melodie skupiny ABBA.

PROGRAM

GIMME GIMME, MAMMA MIA, DANCING QUEEN, SUPER TROUPER, THE WINNER, DOES YOUR MOTHER KNOW, MONEY MONEY, ARRIVAL, FERNANDO, VOULEZ VOUS, HONEY HONEY, RING RING, WATERLOO,CHIQUITITA, THANK YOU FOR THE MUSIC