KONCERT PRELOŽENÝ

18.6.2022

Vzhľadom na pretrvávajúcu situáciu spojenú s pandémiou koronavírusu a na základe rozhodnutia vlády SR sme nútení koncert ABBA SYMPHONIC SHOW, ktorý sa mal konať 19.6.2021, preložiť na iný termín. Dúfali sme, že situácia sa zlepší a koncert sa uskutoční podľa plánu, žiaľ boli sme upozornení, že v takom prípade by sa ho mohlo zúčastniť max. 250 divákov. Preto sme sa rozhodli tento koncert preložiť a ponúkame vám ho v termíne 18.6.2022

Všetky vstupenky ostávajú v platnosti!!!

V prípade, že chcete zakúpené vstupenky vrátiť, môžete tak urobiť najneskôr do 19.9.2021, podľa nižšie uvedených pokynov inštitúcií, ktoré zabezpečovali predaj vstupeniek (KIC Trenčín, www.ticketmedia.sk)

V prípade, že chcete vrátiť vstupenku získanú iným spôsobom, môžete ju vrátiť do 19.9.2021.                                   

Kontaktujte nás e-mailom: management@abbasymphonicshow.com   

Ďakujeme a tešíme sa na vás 18.6.2022

 

Ako vrátiť vstupenku zakúpenú v KIC Trenčín ?

Zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti.

Vstupenku na podujatie ABBA Symphonic show, ktorú si zákazníci kúpili v Kultúrno-informačnom centre Trenčíne, je možné vrátiť len osobne do 13.6.2020, priamo v Kultúrno-informačnom centre Trenčín na Mierovom námestí 9. K vstupenkám je potrebné doložiť aj pokladničný blok. Finančné prostriedky budú zákazníkom vrátené v hotovosti (nie je možné ich poslať na účet).

https://visit.trencin.sk/

Ďakujeme za pochopenie

 KIC Trenčín

Ako vrátiť vstupenku zakúpenú cez www.ticketmedia.sk ?

Zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti.

Zákazníkom, ktorým zmena nevyhovuje, majú možnosť vrátiť vstupenky najneskôr do 13.09.2020 – 23:59 hod.

Zákazníci majú možnosť vrátiť vstupenky nasledovnými spôsobmi:

– vstupenky zakúpené na predajnom mieste, môže zákazník vrátiť len na tom predajnom mieste, kde boli zakúpené

– vstupenky zakúpené prostredníctvom online predaja t.j. www.ticketmedia.sk alebo mobilnej aplikácie môže zákazník vrátiť nasledovne:

  1. a) priamo vo svojom konte na ticketmedia.sk a to v sekcii „Moje objednávky“ dohľadá Číslo objednávky, pričom číslom objednávky sa rozumie číslo nákupu, ktoré zákazník obdržal na e-mail po zakúpení vstupenky, spoločne s elektronickou vstupenkou e-ticket.

Následne je potrebné zakliknúť správne číslo objednávky/číslo nákupu z e-mailu. Po otvorení zvolenej objednávky, je potrebné zakliknúť číslo lístka vstupenky, ktorú chce zákazník vrátiť. Číslo lístka sa nacháza na vstupenke pod barcode (pod čiarovým kódom). Po zakliknutí všetkých vstupeniek, ktoré chce zákazník vrátiť, následne zaklikne „Vrátiť lístky“ (na spodku objednávky). Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola uhradená.

  1. b) e-mailovou žiadosťou na: reklamacie@ticketmedia.sk , pričom k žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť číslo objednávky/číslo nákupu, vstupenky v elektronickej podobe, ktoré boli zaslané, detail transakcie, kde je zreteľne uvedený dátum, číslo účtu platcu a suma. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola uhradená.

V mene organizátora podujatia, sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu.

https://ticketmedia.sk/event/153/ABBA-SYMPHONIC-SHOW

Ďakujeme za pochopenie
Ticketmedia s.r.o.

18.6.2022

Miesto: Trenčín | Trečiansky hrad

Čas: 20.00 hod., vstup do areálu od 18.30 hod.

Účinkujú:

HAPPYBAND ORCHESTRA

Slovak Sinfonieta

Juraj Čurný

Sólisti.

Terezka Ďatelinková

Radka Križanová

Michal Čechovský

Tomáš Martinek

Diriguje:

Mgr. Vladimír Ďatelinka

Čo je ABBA SYMPHONIC SHOW NA HRADE?

Výnimočné hudobné telesá podčiarknuté fascinujúcou scenériou Trenčianskeho hradu sa v lete 2020 spoja v jeden neopakovateľný hudobný zážitok. ABBA patrí medzi najúspešnejšie hudobné skupiny sveta. Jej hity sú stále živé. ABBA SYMPHONIC SHOW je koncertné spojenie najväčších hitov skupiny ABBA so symfonickým orchestrom v originálnom predvedení. Všetky aranžmány sú tvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov, podčiarkujú výnimočnosť celého OPEN AIR projektu.

Kto bude účinkovať?

ŠKO – ŠTÁTNY KOMORNÝ ORCHESTER ŽILINA si získal významné postavenie nielen na Slovensku a v Čechách, ale v krátkom čase sa mu podarilo dosiahnuť vynikajúce renomé aj v zahraničí. Orchester má 34 členov, prevažne absolventov hudobných akadémií v Bratislave, Prahe, Brne a Konzervatória v Žiline.

HAPPYBAND ORCHESTRA patrí medzi najúspešnejšie profesionálne eventové kapely. Vznikla v roku 2003 a účinkuje nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí a hudobne sprevádza popredných umelcov našej a zahraničnej scény. Precestovala všetky kontinenty a spolupracuje na rôznych projektoch.

ABBA – nahradená štyrmi vynikajúcimi spevákmi, ktorí nekopírujú originál, ale dodávajú celému projektu šmrnc a náboj originality.

JURAJ ČURNÝ – hudobný expert a moderátor, ktorý vie pútavo rozprávať o veciach nie len zo zákulisia.

GENERÁLNY PARTNER

PARTNERI