28.8.2021

Miesto: MAJER v Oravskom Podzámku | areál PNEUSERVISU Vlček

Čas: 19.00 hod., vstup do areálu od 18.00 hod.

Účinkujú:

HAPPYBAND ORCHESTRA

ŠKO Žilina

Juraj Čurný

Sólisti.

Terezka Ďatelinková

Radka Križanová

Michal Čechovský

Tomáš Martinek

Diriguje:

Mgr. Vladimír Ďatelinka

Čo je ABBA SYMPHONIC SHOW NA HRADE?

Výnimočné hudobné telesá podčiarknuté fascinujúcou scenériou Oravského hradu sa v lete 2021 spoja v jeden neopakovateľný hudobný zážitok. ABBA patrí medzi najúspešnejšie hudobné skupiny sveta. Jej hity sú stále živé. ABBA SYMPHONIC SHOW je koncertné spojenie najväčších hitov skupiny ABBA so symfonickým orchestrom v originálnom predvedení. Všetky aranžmány sú tvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov, podčiarkujú výnimočnosť celého OPEN AIR projektu.

Kto bude účinkovať?

ŠKO – ŠTÁTNY KOMORNÝ ORCHESTER ŽILINA si získal významné postavenie nielen na Slovensku a v Čechách, ale v krátkom čase sa mu podarilo dosiahnuť vynikajúce renomé aj v zahraničí. Orchester má 34 členov, prevažne absolventov hudobných akadémií v Bratislave, Prahe, Brne a Konzervatória v Žiline.

HAPPYBAND ORCHESTRA patrí medzi najúspešnejšie profesionálne eventové kapely. Vznikla v roku 2003 a účinkuje nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí a hudobne sprevádza popredných umelcov našej a zahraničnej scény. Precestovala všetky kontinenty a spolupracuje na rôznych projektoch.

ABBA – nahradená štyrmi vynikajúcimi spevákmi, ktorí nekopírujú originál, ale dodávajú celému projektu šmrnc a náboj originality.

JURAJ ČURNÝ – hudobný expert a moderátor, ktorý vie pútavo rozprávať o veciach nie len zo zákulisia.

GENERÁLNY PARTNER